Digital Forensic Review je časopis věnovaný problematice digitální forenzní analýzy, znaleckéhmu zkoumání digitálních dat a informačních systémů. Je určen znalcům v odpovídajících oborech, specialistům policejních složek, státním zástupcům, advokátům a soudům, kteří přicházejí do styku s trestnou činností, kde se jako důkazy nebo zdroje informací využívají digitální zařízení nebo data, dále specialistům informační bezpečnosti zejména v procesech šetření bezpečnostních incidentů a také širokému okruhu dalších odborníků v oblasti, jakož i dalším zájemcům o problematiku digitální forenzní analýzy.

Časopis je k dostání v knihovnách, je rozesílán vybraným odborným institucím a univerzitám a pochopitelně si jej můžete stáhnout zde.

Digital Forensic Review vydává Institut pro digitální forenzní analýzu, z.s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovolujeme si vás pozvat na již tradiční Digital Forensic InfoDay - odbornou konferenci zaměřenou na problematiku digitální forenzní analýzy. Letošní ročník se uskuteční 3.10.2017 v Hotelu Pivovar, Freyova 12/1, Praha 9.

Celou řadu zajímavých přednášek si pro vás připravili experti z forensee s.r.o., Compelson - MobilEdit, forsolution LTD a Insitutu pro digitální forenzní analýzu.

Je jasné, že jako malé firma či živnostník s několika zaměstnanci si nebudete pořizovat drahá korporátní řešení pro ochranu dat. Přesto existuje několik základních pravidel ochrany dat, která by měla dodržovat i ta nejmenší firma. Znáte je?

K 1.9.2017 se kanceláře společnosti forensee s.r.o. přestěhovaly do nových prostor na adrese Polská 15, Praha 2. Získali jsme tím nejen více místa pro naši činnost, ale také větší a příjemnější prostředí pro pořádání školení.

Při cestě k nám můžete využít metro nebo tramvaj do zastávky Jiřího z Poděbrad (3 min.), při cestě autem pak využijte oranžové zóny pro krátkodobé stání v ulici Slavíkova (hned za rohem).

Fakturační údaje a sídlo společnosti se nemění.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Ve spolupráci s BlackBag Technology a CRU Wiebetech jsme pro vás na jaro 2017 připravili velmi zajímavou akci. Ke každé nové licenci BlackBag BlackLight od nás obdržíte USB 3.0 blokátor CRU Wiebetech jako dárek. A aby to nebylo málo, v rámci promo balíčku přidáme ještě naše nové FWR Faraday bagy.

Akce navíc platí až do 15. července. To už stojí za zvážení...